Adana Belediyesi iftar programlarına devam ediyor

Adana Belediyesi, ramazan ayına bağlı olarak iftar sofralarında halkla buluşmaya devam ediyor. Merkez ve kırsal kesimler ile ilçelerde düzenlenen iftar programlarına yoğun ilgi ve sevgi gösteren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, İmamoğlu ilçesinde düzenlenen iftar yemeğinde halka seslendi. Adana Büyükşehir Belediyesi ile İmamoğlu Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajları verildi.

İmamoğlu Mahallesi’nde düzenlenen ve ilçe sakinlerinin katıldığı yemekte İmamoğlu Belediye Başkanı Kasım Karakese ile birlikte hazır bulunan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Kasım Karakese, İmamoğlu kardeşimiz ile çok güzel bir iş çıkardı. Belediyeyi çok zor bir durumdan bugünlere getirdi. Adana Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın yanında olduk, destekledik ve desteğimiz devam edecek. Şimdiden Ramazan ayınızın mübarek, Kadir Gecenizin ve Ramazan Bayramınızın mübarek olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Zeidan Karalar konuşmasını şöyle tamamladı:

“Cumhuriyet Halk Partisi, Atatürk ilkelerine, Misak-ı Milli’ye, vatanın, vatanın ve bayrağın bölünmez bütünlüğüne derinden bağlıdır ve bunu hiçbir şey değiştiremez.”

İlginizi Çekebilir