Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Barış, barış ve sevgi ortamı yaratmak istiyoruz” dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi, Kozan Belediyesi ile birlikte Şehitler Sancağı Mustafa Fehmi Kubilay Meydanı’nda iftar verdi. Gala yemeğinde söz alan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kozan sakinlerine ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Kozan’a çok önemli bir hizmet yaptıklarını ve bu yıl birçok köy yolunun tamamlanacağını belirten Başkan Zeidan Karalar, yaptıklarını ve Kozan halkının sevgisini kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını anlattı.

Başkan Zeidan Karalar, AKSAGAZ’ın Kozan’a doğal gaz ikmali için çalışma yaptığını, bu nedenle yolların kazıldığını söyledi.

HUZUR, SAKİNLİK VE GÜZEL SÖZ İSTİYORUZ

ramazan ayı; Başkan Zeidan Karalar, insanların kendilerini husumetleri bir kenara bıraktıkları, kucaklaştıkları, barıştıkları için sevdiklerini belirterek, “Ülkemiz artık barış, huzur ve güzel söz istiyor. Kötü söz, hakaret, kavga istemiyoruz. Artık ülkemizde barış, huzur ve sevginin hüküm sürmesini istiyoruz. Ramazan ayına güzellik ve huzur içinde girmek istiyoruz. Şimdiden ramazanı tebrik ederim. Merak etmeyin bu kardeşiniz 24 saat sizin için çalışmaya devam edecek.

HALK SEVDİĞİ ZEYDAN KARALAR

Kozan sakinlerinin Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı sevgi gösterileriyle karşılayıp kucaklarına aldığı gala yemeğinde Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan da Kozan sakinlerine seslenerek, bayram programı için Adana Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

İlginizi Çekebilir