Amazon Mayıs’ta ofise dönüyor

Mayıs ayından itibaren Amazon, çalışanlarının haftada en az üç gün ofisten çalışmasını zorunlu kılacak.

Konuyla ilgili açıklama 17 Şubat Cuma günü şirket çalışanlarına gönderildi ve CEO Andy Jassy tarafından imzalandı. Jassy, ​​hibrit çalışma düzenlemesinin Amazon’un kurumsal kültürünü geliştireceğini ve daha iyi işbirliğine yol açacağını söyledi.

Jessie yaptığı açıklamada şu bilgileri paylaştı: “Dünyanın dört bir yanındaki binlerce çalışanı ofislerimize geri getirmek kolay bir iş değil. Bu nedenle, bu işi yapması gereken ekiplere bir plan geliştirmeleri için biraz zaman tanıyacağız. Biliyoruz. bu süreç ilk etapta mükemmel olmayacak, ancak mülk ve tesis ekiplerimiz işleri yumuşattıkça ve ofislerimizi istediğimiz şekilde geliştirmeye devam ettikçe, ofis deneyimi önümüzdeki aylarda (ve yıllarda) istikrarlı bir şekilde gelişecektir. olmak.”

Pandemi başladıktan kısa bir süre sonra Amazon, çalışanların Ekim 2020’de ofislerine dönmesini beklediğini söyledi. Ancak, art arda gelen koronavirüs dalgaları dünyanın dört bir yanındaki şehirleri karantinaya zorladığından şirket bu tarihi birkaç kez ertelemek zorunda kaldı.

kaynak: Amazon, çalışanlarının Mayıs ayında ofise geri dönmesini istiyor

İlginizi Çekebilir