BALKAN | “Bella Figure” adlı oyunun galası Üsküp’teki Türk Tiyatrosu’nda yapılacak.

Üsküp’teki Türk Tiyatrosu, Yasmina Reza’nın yazdığı ve Irena Stevskaya’nın sahnelediği “Bela Figure” adlı oyunun galasına ev sahipliği yapacak.

10 Aralık Cumartesi günü saat 20:00’de MK Türk Tiyatrosu’nda Yasmina Reza’nın yazdığı, Irena Sterevskaya’nın sahnelediği “Bella Figura” adlı oyunun galası yapılacak.

Bella Figura, modern insanın kendisiyle ve dünyayla olan çatışmalarının canlı bir kesitini veren bir hikaye. Her şey, yanlışlıkla yanlış giden önemsiz bir durumla başlar ve beş karakter yanlış zamanda yanlış yerde bulunur.

Bu oyunda, çoğu zaman dengenin sürdürülebilir bir durum olmadığının farkında olmayan insanların korumaya yazgılı göründüğü bir denge keşfediyoruz. Bella Figure, kim olduğumuz ve kim olmak istediğimiz arasındaki ilişki hakkında sorular sormamıza, kendi ihtiyaçlarımızla diğer insanların ihtiyaçları, yaşam ve genel ihtiyaçlar arasında denge kurmamıza yardımcı olur.

Bella Rosa’da Ziba Radoncic, Slagana Vuyoshevich, Chenap Samet, Selpin Kerim, Filiz Ahmet ve konuk oyuncu Ines Radoncic rol alacak.

Random Post