BALKAN | Geçiş renkleri ortaya çıktı

Türk akıllı arabası Togg, Anadolu, Gemlik, Oltu, Kula, Kapadokya ve Pamukkale isimli Türkiye Çiçekleri ile yollarda olacak.

Togg’dan yapılan açıklamaya göre “Bir otomobilden daha fazlasını” hedefleyen Togg, ilk kez piyasaya sürülecek ilk elektrikli akıllı cihazı C SUV’da “Türkiye’nin Renklerini” kullanıcılarıyla buluşturacak. 2023’ün çeyreği.

Togg, otomobilin gövde renklerini Türkiye, Anadolu, Gemlik, Oltu, Kula, Kapadokya ve Pamukkale’nin büyüleyici güzelliğinden esinlenerek adlandırdı.

Yerleşkesinin bulunduğu Gemlik’in zeytin ağaçlarının gölgesindeki masmavi suları, Anadolu topraklarının samimiyetini ve tutkusunu yansıtan kırmızı rengi, Oltu taşının çarpıcı siyahlığı, parlak dokusu, sağlam yapısı ile Togg, Kula’nın doğal yapısı, kayaları ve vadileri, yeryüzünün milyonlarca yıllık tarihini günümüze yansıtan, Kapadokya’nın doğal güzelliğinin gri ihtişamını, Kapadokya’nın muhteşem bacalarının toprağı ve bej kumunu birleştiren, Pamukkale travertenlerinin göz kamaştıran beyazlığı, C-SUV gövde renklerinde.

“Ülkemizin eşsiz güzelliklerinden ilham alıyoruz”

Açıklamada konuyla ilgili görüşüne yer verilen Togg’un üst düzey yöneticisi (CEO) M. Gürkan Karakaş, küresel markayı oluştururken Türkiye’nin ana vatanları olduğunun bilinciyle hareket ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Ülkemizin eşsiz zenginliğinden ilham alarak, dünya çapında rekabet edecek, fikri ve sınai mülkiyeti yüzde 100 Türkiye’de bulunan bir marka yaratmak ve Türkiye mobil ekosisteminin çekirdeğini oluşturmak için seçtiğimiz bu yolda. Logomuzda vurguladığımız dualite temasında olduğu gibi, “duygusal” Doğu kültürü ile “rasyonel” Batı kültürünün karışımından oluşan bir markayız. İlk akıllı cihazımızın renklerini tasarlarken Türkiye’den ilham aldık. Anadolu, Gemlik, Oltu, Kula, Kapadokya ve Pamukkale renklerinde ilk Togg akıllı cihazı olan C-SUV modelimiz ile ülkemizin eşsiz güzelliklerini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. ‘.

Random Post