BALKAN | Konyaspor’un hedefi Sırp teknik direktör

İlhan Palut’u gönderen ve yeni teknik direktör arayışlarını sürdüren Yeşil-Beyazlılar yönetiminin Sırp teknik adamla temas halinde olduğu iddia edildi..

Konyaspor’da şok ayrılık haberinin ardından teknik direktör arayışları hızlandı. Öğle saatlerinde genç teknik direktör İlhan Palut ile yollarını ayıran Yeşil Beyazlılar’ın kritik bir anda hoca arayışlarına girmesiyle, listenin başında Sırp hocanın olduğu ortaya çıktı.

Yönetimin yabancı bir teknik direktör arandığını doğruladığı ancak isim vermekten kaçındığı, görüşmecinin adının 49 yaşındaki Sırp teknik direktör Aleksandar Stanojević olduğunu iddia ettiği söylendi.

Antrenörlük kariyerine Sırbistan milli takımının yardımcı antrenörü olarak başladı, ardından sırasıyla; Sırbistan U19, DL Aerbin, BJ Guoan, Maccabi Haifa, BJ Enterprises, PAOK, Al-Qadsiah FC, BJ Renhe ve Partizan’ın son teknik direktörü Aleksandar Stanojeviç bu sezon takımla sözleşme imzalamadı. Konyaspor’un müzakere masasına oturduğu iddia edilen Sırp teknik adam dışında alternatif isimlerle temas halinde olduğu belirtildi.

İlginizi Çekebilir