BALKAN | Korendon Alanyaspor – Kosova defans oyuncusu

Corendon Alanyaspor, Kosovalı futbolcu Fidan Aliti’yi satın aldı.

Alanyaspor, İsviçre Süper Ligi ekiplerinden Zürih’in 29 yaşındaki defans oyuncusu Aliti ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Cengiz Aydoğan Spor Kompleksi’nde düzenlenen imza töreninde kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, Aliti’yi 2. kamp programı başlamadan önce kadrolarına kattıklarını söyledi.

Aliti’nin Kosova milli takımında da oyuncu olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu, “Sol bek olarak oynuyoruz, 3 yıllık sözleşme imzalıyoruz. Umarım Corendon Alanyasporumuza katkı sağlar. Hem kulübümüze hem de Fidan’a hayırlı olsun. Aramıza hoş geldin Fidan. söz konusu.

Korendon Alanyaspor’un Erzurum’daki ilk kamp dönemini tamamladığını söyleyen Çavuşoğlu, Kosovalı oyuncunun ikinci kamp programı için Hollanda’ya gidecek takımda yer alacağını sözlerine ekledi.

Aliti ise Alanyaspor ile imzalanan anlaşmayı kendisi için bir adım olarak gördüğünü söyledi. Burada olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Aliti, “Kulübün hedeflerinin farkındayım. Amacım, kulübün bu hedeflere mümkün olduğunca ulaşmasına yardımcı olmaktır.” dedi.

Kulübün başarısı ve taraftarın mutluluğu için çalışacağını ifade eden Aliti, koleksiyona azimle başlayacağını sözlerine ekledi.

spor

İlginizi Çekebilir