BALKAN | Türkiye-Hırvatistan maçının biletleri satışa çıktı

Türkiye A Milli Futbol Takımı Uefa Euro 2024 Elemeleri D Grubu’nda Hırvatistan ile Bursa’da karşılaşacakları maçın biletleri satışa çıktı.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, 28 Mart Salı günü Bursa Büyükşehir Stadı’nda oynanacak maçın A Milli Takım taraftar kulübünün kırmızılı üyeleri için bilet satışları başladı.

Bir günlük öncelikli bilet satışından sadece son bir yıl içinde Krasny Milli Takım Taraftar Kulübü’ne üye olanlar yararlanabilecek. Karşılaşmanın biletlerinin genel satışı yarın 17.30’da başlayacak.

Maç tribünlerinin bilet fiyatları kale arkası 100 lira, doğu ve batı üst tribünler 200 lira, doğu ve batı alt tribünler 250 lira, VIP biletler 400 lira olarak belirlendi. Lojmanların konumuna göre yatak başı 1.000 ila 3.500 lira arasında satışa sunulacak.

Maça gelemeyen taraftarlar www.passo.com.tr adresinden 100 liraya hatıra bilet alabilecek.

UEFA’nın seyircisiz oynama kararı nedeniyle genel bilet satışı olmayacak ve her iki taraf da 25 Mart Cumartesi günü Hilal-Yıldızlar’da oynanacak Ermenistan maçını oynamasına izin verilecek. Maçın hatıra biletleri de aynı adreste 100 liradan satıldı.

Deprem bölgesine biletten kazanç

TFF, yarışma biletlerinden elde edilecek gelirin tamamını bölgedeki depremzedelerin geçici ve kalıcı barınma ihtiyaçlarının karşılanması için bağışlayacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, TFF, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı ve beIN Medya Grubu’nun katılımıyla başlatılan “Omuz Omuza” kampanyasında hem müsabaka biletlerinin hem de hatıra biletlerinin satışından elde edilecek gelir kullanılacak.

Nike’ın Omuz Omuza kampanyası için ücretsiz ürettiği imzalı ve imzasız milli takım formaları da kampanyaya bağışlanmak üzere satılacak.

AAA

İlginizi Çekebilir