Bing yapay zekasına sahip Microsoft chatbot’u Android’de SwiftKey klavyesinde göründü

Microsoft’tan Android telefon kullananlara müjde. Microsoft’un yapay zeka chatbot’u Bing, artık SwiftKey klavyesi ile kullanılabiliyor.

Android kullanıcıları artık Bing sohbet robotuna doğrudan SwiftKey klavyelerinden erişebilirler. SwiftKey’deki Bing Chat entegrasyonu, metin oluşturmaya yardımcı olur, metinleri otomatik olarak düzeltebilir ve yeniden yazabilir. Bing Chat, bu hizmetleri zaten Bing uygulaması ve web tarayıcıları aracılığıyla sağlamaktadır. Bununla birlikte, yeni SwiftKey klavye entegrasyonu, kullanıcıların klavyeleri etkinleştirildiğinde yardım için sohbet robotuna kolayca erişmelerine olanak tanır.

SwiftKey Klavye ile Bing Sohbeti nasıl kullanılır?

Öncelikle Bing Chat’i kurmak oldukça basit. Ancak, iOS’ta SwiftKey kullananlar için Bing entegrasyonunun henüz mevcut olmadığını belirtmek gerekir. Bu nedenle, iPhone kullanıcıları Bing Chat’i klavyelerine entegre edemeyecekler. Microsoft CTO’su Pedram Rezai, bir Twitter gönderisinde Bing Chat entegrasyonunun yavaş yavaş yayıldığını söyledi.

Android cihazlarda Bing Chat’i indirmeye ve kullanmaya başlamaya ilişkin adımlar şunlardır:

  • Google Play’den Microsoft SwiftKey beta sürümünü indirin (normal sürümü değil, beta sürümünü indirdiğinizden emin olun).
  • İndirdikten sonra uygulamayı açın ve SwiftKey klavyenizi etkinleştirmek ve hesabınızda oturum açmak için ekrandaki talimatları izleyin.
  • Klavyenizi kaldırın ve soldaki Bing sohbet simgesini seçin, ardından üç seçenek arasından seçim yapın: Ara, Tonla ve Sohbet.

Kaynak: Bing AI sohbet robotu artık Android telefonunuzun klavyesinde – bunu nasıl elde edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır

İlginizi Çekebilir