CHP lideri Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu ile görüştü

Başkent belediye başkanlarının termik santral başkanı Kılıçdaroğlu ile görüşmesi sona erdi. Görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu’ndan Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş’ın Kılıçdaroğlu başkanıyla bir süre baş başa görüştüğü öğrenildi.

Başkent belediye başkanlarının termik santral başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesi sona erdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in altı masada cumhurbaşkanı adayı belirleme sürecine ilişkin açıklamalarının ardından bugün 10 CHP’li belediye başkanı parti genel merkezine geldi.

CFM’nin saat 13.00’te başlayacak olağanüstü toplantısı öncesinde Belediye Başkanları Başkan Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

YAVAŞ VE İMAMOĞLU İLE BİRE GÖRÜŞME

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Eskişehir Belediye Başkanı Büyükşehir Belediyesi Yılker Büyükşehir Büyüsen Muhittin Insekomoye Belediyesi, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, deprem sonrası bölgede yürütülen çalışmalar nedeniyle toplantıda hazır bulunmadı.

Bu arada Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ın görüşmenin ardından Başkan Kılıçdaroğlu ile bir süre baş başa görüştüğü öğrenildi.

İlginizi Çekebilir