CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan Şero paylaşımı: “İktidara geldiğimde taze gıdayı lüksten mahrum bırakacağım”

Milli İttifak başkan adayı ve CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından kedisi Şero ile CHP genel merkezinin fotoğraflarını paylaştı. Kılıçdaroğlu, fotoğraflarda şunları söyledi: “Artık Shero siyasetçiye dönüştü. Bugün ona son çalışmalarımızdan bahsettim. Bugün Sero’ya bir söz verdim. İktidara geldiğimde taze gıdayı lüksten çıkaracağım” dedi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam Shero CHP genel merkezinden bir kediyle bir partide çekilen fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Son çalışmalarını Shero’ya anlattığını söyleyen Kılıçdaroğlu, iktidara geldiğinde artık taze ürünü lüks olarak görmeyeceğini açıkladı.

Kılıçdaroğlu’nun paylaştığı fotoğraflara verdiği mesaj şöyle:

“BİZİM SHERO ‘KEDİ-SOSYAL-DEMOKRAT’ TANINDI”

“Gazi Sero’muzla birlikte CHP genel merkezine geldik. 2005 doğumlu Shero’yu halkımız “sosyal demokrat kedi” olarak tanıdı. Biliyorsun, buranın sahibi kediler. Ve bir kedinin gözünde her şey kediye aittir. Shero en çok yerin sahibi. Kapılar ona her zaman açık. Kediler kapalı kapıları sevmezler. İstediği yere girip çıkıyor; Sonsuz hareket özgürlüğüdür. İstediği yerde gezer, istediği yerde dinlenir, istediği yerde yatar. O ne isterse yapar. Bazen televizyonda yanımızda beliriyor, bazen görüşmemizi bölüyor. Her zaman dikkat çeker.

“İktidara geldiğimde yemeği bir lüks haline getirmeyi bırakacağım”

Kediler zaten akıllı yaratıklardır. Shero ayrıca zaman zaman politikacı oldu. Bugün ona son çalışmalarımızdan bahsettim. Bugün Sero’ya bir söz verdim. İktidara geldiğimde taze gıdayı bir lüks haline getirmeyi bırakacağım. Yolda birlikte yürüdüğümüz kişileri, genci yaşlı herkesi, kedileri, çiçekleri, böcekleri tüm kalbimizle seveceğiz. Çünkü merhamet bir erdemdir.”

İlginizi Çekebilir