CHP’li Ağbaba: “Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki depremin ardından maalesef yeni binalar çöktü”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki depremde Malatya’da yıkılan bir binanın enkazının görüntüsünü paylaşarak, “Saat 12.04’te Yeşilyurt’ta meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki depremin ardından ne yazık ki yeni binalar yapılmaya başlandı. Malatya’da çöktü. Çevre ve Şehircilik Bölge Müdürlüğü’nün karşısındaki apartman yıkılan binalar arasında yer alıyor.

Malatya CHP Milletvekili Veli Ağbaba, bugün saat 12.04’te Yeşilyurt’ta meydana gelen ve çevre beldelerde de hissedilen 5.6 büyüklüğündeki depremin ardından Malatya’da yıkılan bir binanın enkazını sosyal medya hesabından paylaştı. Ağbaba, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Yeşilyurt’ta saat 12:04’te meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki depremin ardından maalesef Malatya’da yeni binalar çöktü. Çevre ve Şehircilik Bölge Müdürlüğü’nün karşısındaki apartman yıkılan binalar arasında yer alıyor. İnsan kaybı yaşanmaması temennisiyle…”

İlginizi Çekebilir