CHP’li Torun’dan Bakan Varank’a: “Beş kişilik çeteyi teşvik etmekten başka bir şey yapmayan Varank, boş boş konuşan birini arıyorsan aynaya bak.”

CHP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hitaben söylediği sözler: “Beşli çeteyi teşvik etmekten başka bir şey yapmayan Varank, eli boş birini arıyorsan aynaya bak. Trollemeyi bırak ve işini yap.”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Yardımcısı Seyit Torun; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varanka’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili sözlerine tepki gösterdi.

Varank, vatandaşın CHP’li Bursa-Nilüfer belediyesi ile ilgili kendisine gönderdiği mesajı sosyal medya hesabından paylaşarak, Kılıçdaroğlu aleyhine “Bu utanmaz fırsatçı belediyelere eli boş konuşacağına iki söz söyleyin” ifadelerini kullandı.

Seyit Torun, Varank’a yaptığı yazılı açıklamada, “38 milyar dolarlık deprem vergisiyle ‘yolunu açtık’ diyenler fırsatçıdır. Beş kişilik bir çeteyi neşelendirmekten başka bir şey yapmayan Varank, saçma sapan konuşan birini arıyorsanız aynaya bakın. Bütün belediyelerdeki yargı sürecini çarpıtıp başkanımızla alay etmek size düşmez. Trollemeyi bırak ve işini yap.”

İlginizi Çekebilir