Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bütün siyasi hayatımız emperyalistlerle ve onların taşeronlarıyla savaşmakla geçti.

Erdoğan, partisinin Afyonkarahisar’daki mitinginde konuşuyor:

“Bazıları seccade edebiyatı yaptıkları gibi emperyalist edebiyat da yazıyorlar. Bu edebiyatı yaratan adam, emperyalizmin kiralık katilleri olan teröristlerle el ele gider. Kemal Bey, Londra’dan ne kadar para aldınız? Bir şey satın aldın mı? IMF emperyalistlerinin Truva atı ile halkını otel odalarında buluşturan kişi kimdir? Davos’ta IMF başkanıyla görüştük. Şimdi masada oturan biri o zamanlar ekonomiyle ilgileniyordu, ona görev verdik. IMF başkanına dedim ki: “Halkınızı gönderirsiniz, giderler. Bizden borç alıyor. Taksit alıyorsunuz ama Türkiye’yi yönetemiyorsunuz. Türkiye’yi ben yönetiyorum. Bizimle birlikte olan Babajan şimdi rant atıyor.

– IMF’den para almadık. bir şey oldu? 2013’ten sonra IMF ile ilişkimiz kalmadı. Tüm siyasi hayatımız emperyalistlere ve suç ortaklarına karşı mücadele ile geçmiştir. Emperyalistlerin mali musluklarını kapatıyor, çıkar lobiciliğini engelliyoruz.

– TCG Anadolu halka açıldı. İnsanlar hayran. Ama CHP lobisi TCG Anadolu’yu görünce çıldırıyor. O yaparsa Cumhur İttifakı da yapar.

Bay Kemal’e bağırın. Emperyalizme karşı tavrımızı öğrenmek istiyorsanız, batıdaki kardeşlerinize sorun. Pennsylvania’da hamburgercide tanıştığın alçaklara sor. Kadrolarını dağda ezdiğimiz bölücülerin yandaşlarına sorun. Türkiye deyince gözleri parıldayan mazlumlara sorun.

“Seccadeyi biliyoruz, kıbleyi biliyoruz, Kabe’yi biliyoruz. 1 metrelik kumaş dediğiniz başlığı, ay yıldızlı kızıl bayrağımızı da çok iyi biliyoruz. Yanlarına üç yavru aldılar, 7 kişilik sofra kurdular, ülkenin kaderiyle oynadılar.

– Türkiye’nin en büyük sorunu iktidar hayali kuranların, ülke siyasetini yalan ve iftiralarla zehirleyenlerdir.

Detaylar geliyor…

İlginizi Çekebilir