Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli Hatay’da

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli, depremin harabeye çevirdiği Maraş merkezdeki Hatay’da yerli ve yabancı arama kurtarma ekiplerini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Maraş merkezde meydana gelen depremlerin sert bir şekilde vurduğu Hatay’ın Antakya ilçesindeki Atatürk Caddesi’nde inceleme yaptı.

Erdoğan ve Devlet Bahçeli’ye İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci eşlik etti. Erdoğan daha sonra kentte görev yapan yerli ve yabancı arama kurtarma ekipleri, belediye temizlik işçileri ve harabelerde kritik çalışma yapan madencilerle görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ekiplere teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

DHA’dan çevrildiği gibi; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve bakanlarla birlikte Hatay İl Acil Durum ve Afet İdaresi Başkanlığı’na gitti. Erdoğan burada kanaat önderleri ve büyüklerle bir toplantı yaptı.

İlginizi Çekebilir