Erkan Baş’tan İnce’ye: 2. tura çıkmak ne demek kime hizmet ediyorsunuz?

TİP Genel Başkanı Erkan Baş, seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Köy Partisi lideri Muharrem İnce’nin “İkinci tura kaldığımda seçimi kazanacağım” sözlerine tepki gösteren Baş, “Bütün amacım seçimleri ikinci tura bırakmak mı? ? İşte itiraf. kime hizmet ediyorsun

TİP Başkanı Erkan Baş, TELE1’de Gökmen Karadağ’ın sunduğu Liderler Açık programında gündemi değerlendirdi.

14 Mayıs seçimlerine bir ay kala partilerin çalışmalarını hızlandırma sürecinde Rodina Partisi’nin genel başkan adayı Muharrem İnce’nin suçladığı Başh, “Seçimler ikinci tura kalırsa ben kazanırım” sözlerine tepki gösterdi. .”

“KİME HİZMET VERİYORSUNUZ?”

Erkan Baş, seçimlerin ikinci tura gitmeyeceğini ve birinci turda biteceğini belirterek, “Toplumun gerisindeki vatandaşların gönlünde. 15 gün önce bunu yapabilecek bir vatandaş neden 15 gün beklemek zorunda kalsın? Ondan bir an önce kurtulmak istiyor. Bu nedenle seçimlerin ilk turda yapılabileceğine inanıyorum. Ve politika için ‘2. “Kafayı terk etmek” diye bir iddia olabilir mi? Neden ilk raundu kazanamıyorsun? Belki de bütün amacım seçimleri ikinci tura bırakmaktır? İşte itiraf. kime hizmet ediyorsun Dolayısıyla halkın bu süreci görerek saray rejiminden bir an önce kurtulma kararlılığını yansıtacağını biliyorum.

İlginizi Çekebilir