Fujifilm’den iki yenilik: INSTAX MINI 12 ve ISTAX UP

Fujifilm’in ünlü INSTAX MINI kamera ailesi, yeni üyesi INSTAX MINI 12 ile genişletildi. Şirket ayrıca INSTAX UP! Ayrıca akıllı telefonlar için uygulamasını duyurdu.

Bu ayın ortasında, Fujifilm’in beğenilen INSTAX MINI kamera ailesine yeni bir üye olan INSTAX MINI 12 katılacak. Önceki modellere göre daha dikdörtgen bir yapıya sahip olan INSTAX MINI 12’nin perakende satış fiyatı 79,95$’dır. Instax MINI 12, parlak veya düşük ışık koşullarında görüntü kalitesini optimize eden otomatik flaş kontrolüne sahiptir.

Şirket ayrıca instax UP’ı da başlattı! Ayrıca akıllı telefonlar için uygulamasını duyurdu. Anlık fotoğrafçıların fotoğraflarını tek bir yerde dijital olarak taraması, saklaması ve paylaşması için tasarlanan bu ücretsiz uygulama ile kullanıcılar, fotoğraflarını telefonlarından dijital olarak tarayabilecek, içe aktarabilecek ve düzenleyebilecek.

Tüketici geri bildirimlerinden ilham alan INSTAX UP!, en sevdiğiniz INSTAX fotoğraflarınızı dijital olarak saklamanızı ve bunları paylaşılabilir yayınlara dönüştürmenizi kolaylaştırır.

Fujifilm Europe Görüntüleme Çözümlerinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Shin Udono, INSTAX UP! yüksek kaliteli INSTAX fotoğraflarının kolayca sayısallaştırılması ve paylaşılması sorununu çözen yeni bir çözümdür. Udono ayrıca genel INSTAX deneyimini geliştirirken INSTAX UP! INSTAX YUKARI! Apple Store ve Google Play Store’dan indirilebilir.

Kaynak: Fujifilm, Yeni ISTAX MINI 12™ Anlık Kamera ile Neşe ve Yaratıcılık Getiriyor – Fujifilm

İlginizi Çekebilir