Haluk Levent: 24 Mart’ta ilk denetim raporunu açıklayacağız

AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 3 bin 600 konteyner satın aldıklarını ve Ahbap derneğinin ilk denetim raporunun 24 Mart 2023’te açıklanacağını söyledi.

Haluk Levent sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün 28 Şubat. Bugün yayınlayacağımız alımlardan en çok merak edileni ortalama 65 bin 700 TL + KDV (3 bin 600 adet) olan konteynerler (2 oda, tuvalet, banyo, mutfak) Neler aldığımızı, ne kadar harcadığımızı anlattık.

Levent, diğer tweet’lerinde ise, “Son 10 günde o kadar çok alım oldu ki, denetimimizi yapan Türkiye Yeminli Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği bizden 24 gün ek süre istedi. . Sağlıklı sonuçlar için 24 gün daha bekleyeceğiz değil mi arkadaşlar? Bence bu konuda haklısın. Böylece ilk denetim raporumuz 24 Mart 2023 tarihinde açıklanacak. Bizden hesap soran ve ‘ne yaptığını açıkla’ diyen Twitter hesaplarına şunu söyleyeyim. 24 Mart’ta ilk denetim raporunu açıklayacağız. Temsil ettiğiniz dernek veya kurumlardan denetim raporunu 24 Mart’ta açıklamalarını şiddetle rica ediyorum.”

İlginizi Çekebilir