İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: Patron sizsiniz. El ele verip haramın düzenini değiştireceğiz

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Seçime 33 gün kaldı. Patron sensin. El ele verip haramın düzenini değiştireceğiz” dedi.

Samsun’da vatandaşlara seslenen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “14 Mayıs’ta sandıklar açılacak, Sayın Kılıçdaroğlu 13’üncü cumhurbaşkanı olacak, Millet İttifakı iktidara gelecek, Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan görevden alınacak” dedi. . Samimi olarak. Sayın Kılıçdaroğlu alkışlamak için yerine geçecek.

Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Çok az zaman kaldı. 3 yıldır seyahat ediyorum. Başkasının partisine uğramadım, kendimi övmedim, sadece dertlerini dinledim. Benim için partime göre hayırsever seçmendir.

Seçimlere 33 gün kaldı. Patron sensin. El ele verip haramın düzenini değiştireceğiz.

Bu seçimlerde parlamenter sistem tartışılıyor. Üstelik son seçimleri Sayın Erdoğan kazandı. Grubunda kimse kalmamıştı.

SBKP’de soru hırsızlığının kurbanı olan kardeşlerim, haklarınız iade edilecektir. Röportaj hemen silinecek. Hakkı olan kazanır; Amcası, ayısı olanın kaybettiği, kimsenin hakkının çiğnenmediği bir düzen kurulacak.

14 Mayıs’ta, kadınların sokak lambası söndüğünde korkmadığı Türkiye’de, tecavüzcünün serbest kalmadığı düzeni değiştirmek için oy kullanacaksınız. O tek sesle kaderi değiştireceksin.

14 Mayıs’ta sandıklar açılacak. Sayın Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanı olacak, Millet İttifakı iktidara gelecek ve Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan saygıyla görevden alınacak. Sayın Kılıçdaroğlu alkışlamak için yerine oturacak.”

İlginizi Çekebilir