İYİ Parti’den kişisel seçim beyannamesi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale, “Hepsi eşit, herkes farklı” sloganıyla partisinin “kişiye özel seçim beyannamesi”ni sundu. İYİ Parti’nin vaatlerinde seçmenlerin kişisel özelliklerine ve merak ettikleri konulara ilişkin bilgilerin yer aldığı bildiride.

İnteraktif haritalı seçim beyannamesine www.turkiyetarihyazacak.com adresinden ulaşılabilir. Kampanya vaatlerinin 3 adımda kontrol edilebildiği sitede seçmenler önce il seçerek cinsiyet, yaş, çalışma durumu gibi verileri giriyor. Bundan sonra, çalışmak istediğiniz konular seçilir. Bu bilgilerden sonra İYİ Parti’nin bu konu ve kişi hakkında hayata geçirmeyi planladığı sözler anlatılmaktadır.

“HEPSİ EŞİT, HEPSİ FARKLI!”

Özlale, seçim beyannamesi haritasını toplantıya şu sözlerle sundu:

“Herkesin eşit haklara sahip olduğu bir Türkiye’yi inşa etmek, yeniden ve daha iyisini inşa etmek için, tüm insanların farklı olduğunu ve farklı ihtiyaçları olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Başkanımızın yıllar önce söylediği gibi; Bu kimlik kartını taşıyan herkes eşittir, herkes farklıdır. Bugün halkımıza bir bütün olarak söz verdiğimiz toplumsal sözleşmemizi, seçim beyannamemizi her bir vatandaşımızla birlikte imzalamamız gerektiğine inanıyoruz. Bugün, Türkiye siyasi tarihinde bir ilk olan kişiselleştirilmiş bir seçim beyannamesini paylaşmaktan ve yayınlamaktan gurur duyuyoruz. Herkes eşittir, herkes farklıdır! Yapay zeka kullanarak bir web portalı oluşturduk; www.turkiyetarihyazacak.com. Sağdaki tüm ilanlara ulaştığınızda tüm illerin gelişim raporları hazır olacaktır. İyi Parti’nin her il için hazırladığı vaatler kalkınma raporlarında yer alıyor. 85 milyonun 85 milyonu için ayrı bir seçim beyannamesi hazırladık.”

İlginizi Çekebilir