Kılıçdaroğlu TikTok’tan gençlere seslendi: Milletler İttifakı’nı desteklemek için 3 neden

Milletler İttifakı başkan adayı ve CHP lideri Kılıçdaroğlu, TikTok hesabından paylaştığı bir videoda gençlere seslendi. Kılıçdaroğlu, “Milletler İttifakı’nı desteklemek için 3 neden” diyerek gerekçelerini açıkladı. Videonun açıklamasında: “Gençler, ben cumhurbaşkanı seçildiğimde tüm bunlar doğduğunuz ülkenin gerçeği olacak! Daha ne istersen yaz, bütün yorumları okuyorum.

Milletler İttifakı başkan adayı ve CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TikTok hesabından paylaştığı bir videoda gençlere seslendi. Kılıçdaroğlu, “Milletler İttifakı’nı desteklemek için 3 neden” diyerek gerekçelerini açıkladı.

ÖTV, KYK KREDİSİ, ENFLASYON VE İŞ İMKANI

Kılıçdaroğlu, “Gençler, Millet İttifakı’nı desteklemek için 3 neden” dedi ve bu gerekçelerin neler olduğunu açıkladı:

1: İlk arabanız ÖTV’siz olacak.

2: KYK kredi tutarları ve bursları artacak. Borç sıfır faizle yeniden yapılandırılacak. KYK borcu için endişelenmenize gerek yok.

3: Enflasyonu 2 yıl içinde sonsuza dek sabitleyeceğiz ve 5 yılda en az 5 milyon yeni istihdam yaratacağız. En büyük endişeniz işsizlik değil hangi mesleği seçeceğinizi düşünmek olacaktır.

“Bütün bunların gerçek olduğu hayat dünyanın öbür ucunda değil, ben başkan seçildiğimde doğduğun bu dünyada olacak. Bunu hep birlikte başaracağız.”

“TÜM YORUMLARI OKUYORUM”

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından videoyu “Gençler” etiketiyle paylaştı ve TikTok’taki video açıklamasında, “Gençler, bütün bunlar ben cumhurbaşkanı seçilince doğduğunuz ülkenin gerçekleri olacak! Daha ne istersen yaz, bütün yorumları okuyorum.

İlginizi Çekebilir