Mac için Outlook artık tamamen ücretsiz

Microsoft, Mac için Outlook’u tamamen ücretsiz hale getirdi.

Daha önce, Mac’te Microsoft Outlook için Microsoft 365 aboneliği veya Office satın alınması gerekiyordu. Artık Microsoft 365 aboneliği veya Office lisansı olmadan kullanımı tamamen ücretsizdir.

Apple Silicon işlemcili Mac’ler için optimize edilen uygulama, Handoff’u destekler, böylece iOS kullanıcıları Mac’lerinde başladıkları işe devam edebilirler. Microsoft bunu iOS için Outlook’a güzel bir ek olarak sunar. Örneğin, Mac’inizde yazmayı bitiremediğiniz bir e-postanız olduğunu varsayalım. Bu taslak e-postayı iPhone’unuza aktarabilirsiniz. Yaklaşan Profiller özelliği, siz işinize odaklanırken bildirimleri sınırlandırmanıza yardımcı olmak için macOS Odak Modlarına bağlanacak. Outlook’un tüm sürümlerinde olduğu gibi, Gmail, iCloud ve Yahoo gibi çeşitli üçüncü taraf hizmetlerden e-posta hesapları kullanabilirsiniz.

Mac için Outlook’un diğer özellikleri arasında takvim girdileri için bir pencere öğesi, yerleşik bildirim desteği ve uygulamadaki takvim girdilerini hızlı bir şekilde görüntülemek için bir menü çubuğu seçeneği yer alır.

macOS 11 Big Sur veya sonraki bir sürümünü gerektiren Mac için Outlook App Store’dan indirilebilir.

Kaynaklar:

Microsoft, Outlook’u Mac için ücretsiz hale getiriyor

Microsoft, Mac için Outlook’u ücretsiz yapıyor – AppleInsider

İlginizi Çekebilir