Mansur Yavaş: KHÜDAPAR ile seçimlere katılmayı nasıl hazmediyorlar?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, iktidar partisinin muhalefete yönelik açıklamalarına yanıt vererek, “Bölücülükten bahsetmek istiyorlarsa, HÜDAPAR programını okuyun, onlarla nasıl sandığa gidiyorlar, nasıl korkutuyorlar, önce onlar konuşmalı” dedi. cevap.”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcısı Adayı Mansur Yavaş, Ankara’da düzenlenen toplu açılış töreninde açıklamalarda bulundu.

Yavaş, yaptığı açıklamada iktidar cephesi ve muhalefete yönelik açıklamalara yanıt verdi.

14 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğini açıklayan ve milletvekili seçimlerine AKP listelerinden gireceğini açıklayan Hür Dava Partisi’ni (HÜDAPAR) hatırlattı.

“Bölücülükten bahsetmek istiyorsanız HÜDAPAR programını okuyun, onlarla nasıl sandığa gidiyorlar, nasıl korkutuyorlar, önce onlar cevap versinler” diyen Yavaş, “Milli güvenlik, milli güvenlik politikası ve devletin dış politikası ise” dedi. giderse bir sonu olur, Hayır! İyi yapılan her şeyle gurur duyuyoruz.”

Yavaş, şöyle devam etti: “Türkiye’nin çıkarlarını ve haklarını her koşulda korumaya devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bunun en önemli garantörlerinden biri de sayın genel başkanımız Mansur Yavaş ve diğer 5 parti lideridir. Artık onları böyle korkutmaktan başka çareleri yok.”

Son olarak Mansur Yavaş, “Ankara nasıl 31 Mart 2019’dan sonra nasıl yeni bir zihniyete kavuştuysa, 15 Mayıs’tan sonra da Allah nasip ederse Türkiye’nin rahatlayacağını umuyorum” dedi.

İlginizi Çekebilir