Meral Akşener’den İYİ Parti’ye saldırı sonrası açıklama İstanbul İl Başkanı: Korkmuyorum Recep Bey

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul’da partisinin genel başkanlığına düzenlenen silahlı saldırının ardından yaptığı açıklamada, “Meral Akşener’i korkutacak kişi henüz annesinden doğmadı. Korkmuyorum Recep Bey” dedi.

Akşener, partisinin İstanbul il yönetimine düzenlenen silahlı saldırının ardından açıklamalarda bulundu. Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde kendisi hakkında söylediği sözleri hatırlattı: “Değerli milletim, bu canavarca sistem devam ederse bugün bize anlatacaksınız. Meral Akşener’i korkutacak adam annesinden henüz doğmadı. Korkmuyorum Recep Bey” dedi.

Akşener şu açıklamalarda bulundu:

“Sana başkan demeliyim ama başkan öyle demiyor. Rejep Bey’in tehdidi üzerine grubumuz 1. ve 3. kattan vuruldu.

Bana “Yanlış yapıyorsun hanımefendi” dediler ve evim arandı. Bu sefer, kendinle beni rahatsız etme, denildi. Bugün İstanbul ilinde partimizin başkanı 2 yerinden vurulmuştur.

Türkiye bir kabile devleti olamaz. Bu ucube sistem üzerinden kontrol edilemez. Seçime 1,5 ay kala siyasi partilere gözdağı verilmeye çalışılması kabul edilemez. Korkmuyoruz. Bu seçmene büyük bir hakarettir. Değerli halkım, bu çirkin sistemin devamı bugün bize ise yarın da sizedir. Meral Akşener’i korkutacak adam annesinden henüz doğmadı. Korkmuyorum Recep Bey.

Bayanlar, size söylüyorum; Bir erkek siyasetçiye yapılamayacak her türlü hakaret, pislik ve tiksinti kadın olduğum için bana uygulandı!

Siyasette bir kadına bu yapılabilirse, çocuklarınıza, kızlarınıza yapılmayanları hep birlikte göreceğiz. Bu zulmün, pisliğin, iğrençliğin bitmesini istiyorsanız sevgili kadınlar, 14 Mayıs’ta Millet İttifakı’na oy vereceksiniz.

Rica ederim Recep Bey, saltanatı döneminde yaşamadığım şey kalmadı ama bu günler de geçecek, 15 Mayıs sabahı güneş doğacak inşallah.

Çok üzüldün 1.5 ay kaldı gideceğini yeni fark ettin çevrendeki pisliklere bağırmak yerine bize bağırmayı tercih ediyorsun bundan kaçış yok tavsiyem papatya çayı iç.

İlginizi Çekebilir