Microsoft, GPT-4 Tabanlı Yardımcı Pilotu Tanıttı

Microsoft 365 “Yardımcı Pilot”, birden çok Office uygulamasında günlük görevleri otomatikleştirmek için yapay zekayı kullanır.

Microsoft, Virtual Future of Work etkinliğinde Copilot’u tanıttı. Office programlarında ne kadar iş yaparsak yapalım artık Microsoft’un Office destekli yapay zeka asistanı Copilot ile saniyeler içinde halledilebiliyor.Word, PowerPoint, Excel, Outlook, Teams gibi en sık kullandığımız Office programlarında Copilot’un sunduğu olanaklar bununla da kalmıyor. Örneğin artık sunumları saniyeler içinde hazırlayabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit: Copilot’a sunumu oluşturmak için hangi verileri ve görüntüleri kullanması gerektiğini söyleyin.

Diğer ofis uygulamalarından da veri işleyebilen Copilot sayesinde. PrizSorabilirsin . Word belgesine dayalı bir sunum oluşturun, hatta tüm slaytlarınıza animasyonlar veya stiller uygulayın.

kelimeCopilot’ta bir makale oluşturmak istiyorsanız, yalnızca gerekli bilgileri sağlamanız gerekir. Hatta Copilot’tan elektronik tablo verilerine dayalı olarak Word’de bir cümle oluşturmasını veya raporun tonunu değiştirmesini isteyebilirsiniz.

Yardımcı pilot sayesinde mükemmelEn karmaşık verileri hızlı ve kolay bir şekilde işleyebilirsiniz. Copilot’tan günlük veri koordinat sistemi ile Excel’de bir grafik oluşturmasını isteyebilirsiniz.

yardımcı pilot ile perspektif, kaçırılan e-postaları özetleyebilir, önemli öğeleri işaretleyebilir. E-postaları otomatik olarak yanıtlayabilir ve ayrıca e-postalarınızı veya taslak yanıtlarınızı özetleyebilir.

ikinci pilot TakımlarToplantının sonuçlarını özetleyebilir ve hatta tartışma konusunun artılarını ve eksilerini tartabilir. Yardımcı pilot ayrıca kendi adınıza katılamayacağınız toplantılara katılabilir ve toplantı hakkında bilgi alabilir.

Tüm bunlara ek olarak yeni Business Chat aracı; Belgeleriniz, sunumlarınız, e-postanız, takviminiz, notlarınız ve kişilerinizdeki verileri birleştirmek için Microsoft Graph’ın gücünü kullanarak sizinle birlikte çalışır. Proje geliştirme, müşteri olayları ve zamanlama için birden çok uygulamadan bilgi toplar.

Yeni teknoloji, OpenAI GPT-4 dil modeliyle çalışır. Microsoft şu anda Copilot’u 20 şirketle test ediyor ve önümüzdeki aylarda halka sunacak. Önümüzdeki aylarda Copilot ile ilgili başka hangi detayların ve fiyatların olduğunu göreceğiz.

Kaynak: Microsoft 365 “Yardımcı Pilot”, birden çok uygulamada günlük görevleri otomatikleştirmek için yapay zekayı kullanır

İlginizi Çekebilir