Milletler İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu: “Birleşeceğiz ve kazanacağız. Ama kime karşı?

Milli İttifak cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Birleşip kazanacağız. Ama kime karşı? Bu başlıkla bir video yayınladı.

Sosyal medya hesabından yayınladığı videolarla duygu, düşünce ve fikirlerini birçok kez dile getiren Kılıçdaroğlu, bir paylaşım daha yaptı. Tweet attı: “Birleşeceğiz ve kazanacağız. Ama kime karşı? Kılıçdaroğlu, bu başlık altında yayınladığı bir videoda şunları söyledi:

“Bu gece seni bir şeyi açıklığa kavuşturmak için evime davet ettim. Asıl konuya gelmeden önce, seçim yaklaştıkça ilginçleşen tuhaf bir duruma dikkatinizi çekmek istiyorum. Saray yetkilileri ve beraberindekiler, kadınların en temel haklarını birkaç oy karşılığında pazarlık konusu yapmaya hazır olduklarını gösterdiler. Kadınların en basit kazanımlarını çöpe atmaya çalışıyorlar. Dürüst olalım, burada hedef genç, başörtülü muhafazakar kadınlar. Bu genç kadınları ezmek istiyorlar. Onları kontrol etmek istiyorlar. Evet bunları dehşetle izliyoruz ve evet bunların hepsi doğru, üzülerek ifade edeyim.

Detaylar geliyor…

İlginizi Çekebilir