OHAL adayları belli oldu, liste saat 14.00’te YSK’de açıklanacak.

Cumhuriyet Halk Partisi, YSK aday listesini saat 14.00’te açıklayacak.

İşte YSK başvuru listesinde yer alacak isimlerden bazıları:

İstanbul 1. Bölge

1. Oğuz Kaan Yayın
2. Gamze Akkuş Ilgezdi
3. Fethi Açıkel
4. Gökhan Günaydın
5. Birol Aydın (Mutluluk Partisi)
6. Ahmet Ersağun Yücel
7. Elif Esen (DEVA)
8. Hasan Karal (DEVA)
9. Cemal Enginyurt (DP)
10. Selim Temurku (Geleceğin Partisi)
11. Ali Gökçek
12. Suat Özçakdaş
13. Doğan Çakmak
14. Özcan Baripoğlu
15. Aşk Kılıcı
16. Olgun çelik

İstanbul 2. bölge

1. Namık Tan
2. Yunus Emre
3. Gökhan Zeybek
4. Enis Berberoğlu
5. Mustafa Kaya (Mutluluk Partisi)
6. Yüksel Mansur Kılınç
7. İhsan Mesih Shaheen (Gelecek Partisi)
8. Evrim Rızvanoğlu (DEVA)
9. Berna Sukas
10. Fuat Yıldırım
11. Onur Aydın
12. Işık Danışmanı
13. Soner Özer
14. Mehmet Ali Yüksel
15. Şaban Karaaslan
16. Elmas Aruz

İstanbul 3. bölge

1. Engin Altay
2. Erdoğan Toprak
3. Türkan Elçi
4. İlhan Keshichi
5. Zeynel Emre
6. Sivil Yılmaz (DEVA)
7. Bülent Kaya (Mutluluk Partisi)
8. Doğan Demir (Gelecek Partisi)
9. Özgür Karabat
10. Mustafa Yeneroğlu (DEVA)
11. Turan Taşkın Özer
12. Doruk Bulut
13. Oğuz Kemal Yakar
14. Turgay Özcan
15. Ördek Janer Kaikara
16. Habibe Çiftçioğlu (Gelecek Partisi)

Adana

1. Orhan Şumer
2. Shevkin Müzesi
3. Burhannetin Bulut
4. Sadulla Kısasik (DEVA)
5. Ayhan Barut
6. Berke Duvan
7. Hüseyin Keser
8. Erkan Karakaya
9. Orhan Cemiyeti
10. Kübra Özbiçer
11. Ahmet Korkmaz
12. Serkan Polat
13. Murat Öztanriover
14. Ebru Yılmaz
15. Elife Müftüoğlu

izmir 1.bölge

1. Yüksel Taşkın
2. Ahmet Tuncay Özkan
3. Sevda Erdan Kılıç
4. Murat Bakan
5. Ednan Arslan
6. Seda Kaya (DEVA)
7. Haydar Altıntaş (DR)
8. Devrim Barış Çelik
9. kampanyanın ipeği
10. Güldem Atabay
11. Şahbal Aras
12. Fulya Akçay
13. Mehmet Şahin Fırat
14. Birgül Değirmenleri

izmir 2.bölge

1. Gökçen
2. Rıfat Nalbantoğlu
3. Rahmi Aşkın Türeli
4. Mahir Polat
5. Salih Uzun (DP)
6. Deniz Yücel
7. Deniz Bilichi (Geleceğin Partisi)
8. Hüseyin Sezer
9. Esin Doğan Metin
11. Yüce İnanç
12. Emine Helin İnan Kınai
13. Ayten Gülsever
14. Nursen Balcı
15. Burak Kotan

Mersin

1. Ali Mahir Başarır
2. Gülkan Kış
3. Mehmet Emin Ekmen (DEVA)
4. Talat Dinser
5. Hasan Ufuk Çakır
6. Emre Yılmaz
7. Nursen Yücesoy Temizkan
8. Leyla Serin Kırık
9. Ahmet yorgun
10. Mehmet Gültekin Uğur
11. Arıcı Şerife
12. Güven Kocabük
13. Neslihan Çelebi

Ordu

1. Seyit Torun
2. Mustafa Adıgüzel
3. Ahmet Tokluoğlu
4. Cengiz Okur
5. Nilgün Yılmaz

Şanlıurfa

1. Mahmut Tanal
2. Müslim Cengizhan Akalın
3. Ahmet Tüysüz (DEVA)
4. Abdullah Yeshil (Gelecek Partisi)
5. İbrahim Direk
6. Süleyman Gök
7. Ali Fethi Gürler
8. Abdullah Direk
9. Müslüman Shikak
10. Adnan Tüysüz
11. Abdülkadir Çetin

Malatya

1. Veli Ağbaba
2. Enver Kiraz
3. Battal Kanbay

Tekirdağ

1. Faik Öztrak
2. İlhami Özcan AYGÜN
3. Cem Avşar (Başak)
4. Nurten Yontar
5. Mustafa Yülkem Uruk
6. İsmail Doğanoğlu
7. Sema Kirkoyunkinet
8. İsmail Çelebi

Kırklareli

1. Vekdi Gündoğdu
2. Fahri Özkan
3. Hatice Gül Bingöl

Kayseri

1. Gençlerin aşkı
2. Mahmut Arıkan (Mutluluk Partisi)
3. Burkhan Bahadır Özsoy (DEVA partisi)
4. Zülküf Arslan (Gelecek Partisi)
5. Ümit Özer
6. Özgen Aydınçak
7. Ali Çetinkaya
8. Onur Sergen Doğan
9. İbrahim Kağan
10. Niyazi Ünalmış

Samsun

1. Murat Can
2.Mehmet Karaman
3. Mustafa Yeşilyurt
4. Nazan Güneysu
5. Mehmet Özdağ
6. Suat Yıldız
7. Neşe Cangüleç
8. Nilsu İrem Koçigit Bahadır
9. Özler Yılmaz

Hatay

1. Mehmet Güzelmansur
2. Nermin Yıldırım Kara
3. Servet Mullaoğlu
4. Necmettin Kaliskan (Saadet)
5. Hikmet Hatunoğlu
6. Rahmi vardı
7. Gökhan Özer
8. Bekir Atakhan
9. Kışlaoğlu Derneği
10. Tamer Apiş
11. Filiz Haksöz

İlginizi Çekebilir