Pendik’te 1.5 saat arayla iki cinayet

İstanbul Pendik’te 15 Nisan günü saat 19.30 sıralarında 41 yaşındaki Hasan Kayağısız tartıştığı kişi tarafından tabancayla vurularak öldürüldü. Saat 20.50 sıralarında yine Pendik’te bu kez 27 yaşındaki Salman Durmaz ateşli silahlarla öldürüldü. Polis, her iki cinayetin de aynı kişi tarafından işlendiğini belirledi.

24 SUÇ VAR

DHA’ya göre, Pendik’te art arda iki cinayetin ardından polis alarma geçti. Cinayet Soruşturma Bürosu tarafından başlatılan soruşturmada polis, her iki olayı da aynı kişinin işlediğini belirledi. Polis, olaylarda hayatını kaybeden 2 kişinin borç sorunu nedeniyle tartışma yaratan İnan Ç.’nin peşine düştü. Operasyonda daha önce 24 sabıka kaydı bulunan zanlı İnan Ç. yakalandı. Şüpheli İnan Ç., Soruşturma Bürosu başkanı Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi. işlenen cinayetlerle ilgili sorguya çekildi.

Olayların borçluyla ilgili bir anlaşmazlık sonucu meydana geldiği öğrenildi. Polis tarafından işlemleri tamamlanan İnan Ch. mahkemeye gönderildi. Şüpheli Verit C. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlginizi Çekebilir