Türkiye-Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkanı Lagodinsky’nin CHP Grubu Ziyareti

Türkiye-Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Sergei Lagodinsky ve beraberindeki heyet, CHP’li meclis grubunu ziyaret ederek Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremle mücadelede başarılar diledi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve CHP Grup Başkanvekili Ünal Çeviköz heyete teşekkür etti.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile İstanbul’da Başkan Başdanışmanı ve Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz, 2019’da Türkiye’yi ziyaret eden CHP Meclis Grubu, Avrupa Parlamentosu Türkiye Karma Parlamentosu ve Avrupa Birliği liderliğindeki toplantı salonunda. 6 Şubat depremlerle bağlantılı olarak. Kahramanmaraş Kanadı Eşbaşkanı Sergei Lagodinsky ve beraberindeki heyette yaşananlar.

Lagodinsky, Türkiye’ye geçmiş olsun dileklerini iletti.

Avrupa Parlamentosu heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Özel, “Arkadaşlarımız şu anda depremzedelerle ya deprem bölgesinde ya da ilçelerine nakledilerek ilgileniyorlar. Bu nedenle birlikte çalıştığımız tüm çalışma arkadaşlarımızın selamlarını ve burada bulunmanızdan duydukları memnuniyeti sizlere iletiyorum.

Özel, “Ayrıca Sayın Başkanımız randevu talebinizden çok memnun kaldı. Programı bu öğleden sonra müsaitti ama sizin Gaziantep uçuşunuzdan dolayı görüşemedik. O da selam ve teşekkürlerini iletiyor.”

İlginizi Çekebilir